Компанія D-Link анонсувала PowerLine-адаптер нового покоління DHP-P700AV зі швидкістю 2000 Mbps

Компанія D-Link анонсувала PowerLine-адаптер нового покоління DHP-P700AV зі швидкістю з'єднання до 2000 Mbps. Пристрій перетворює будь-яку електричну розетку в точку підключення до мережі і надає користувачеві повну свободу в розміщенні мережевого обладнання в офісі, квартирі або приватній садибі. Висока швидкість з'єднання дозволяє використовувати новацію у домашніх мультимедійних мережах, в яких трансляція потокового відео в UltraHD-якості, онлайн-ігри, відеосервіси працюють одночасно з передачею даних великої кількості ресурсоємних та критичних до затримок додатків.

Новий адаптер підтримує сучасні технології високошвидкісної передачі даних по електропроводці - HomePlug AV2, MIMO і Beamforming, дозволяючи істотно збільшити стабільність PowerLine-з'єднання і швидкість передачі даних на відстанях до 300 м. ​Адаптер оснащений гігабітним Ethernet-портом, що відповідає швидкісним можливостям стандарту HomePlug AV2, і вбудованою розеткою, розрахованої на струм до 16 А, яку можна використовувати для підключення домашніх електричних приладів. Вбудований фільтр мінімізує вплив фонових перешкод на мережеве з'єднання і швидкість передачі даних.


На відміну від попередніх пристроїв на основі технології SISO, адаптер Dlink P700AV може задіяти всі три дроти домашньої електромережі і організувати одночасну передачу даних по будь-яким двом парам. Також нові технології дозволяють мінімізувати можливі проблеми передачі даних в приміщеннях зі старою електропроводкою.(+р)


Встановлення адаптерів DHP-P700AV виконується за принципом «підключи та працюй» (Plug-and-Play), займаючи не більш кількох хвилин: досить просто підключити адаптери до електричних розеток, з'єднати їх Ethernet-кабелями з роутером і пристроєм який підключається,  а потім простим увімкненням кнопки Simple Connect встановити надійне PowerLine-з'єднання. Зручна індикація на корпусі допомагає вибрати розетку, яка забезпечує найкращу якість з'єднання.

Новий PowerLine-адаптер DHP-P700AV буде доступний до продажу у нашому магазині вже навесні 2017.

Будьте в курсе новинок и акций!