Купити мережеве та wi-fi обладнання у Києві та з доставкою по Україні

Інтернет-магазин Network Tools спеціалізується на продажу найбільш передового та затребуваного у світі мережевого та wi-fi обладнання. На цьому офіційному сайті можна в будь-який час прямо в режимі on-line підібрати за необхідними параметрами і купити активне мережеве обладнання торгових марок Ubiquiti, TP-Link, Alfa-Network, Mikrotik, ZyXEL, D-Link, Asus, DrayTek, Dynamix, LigoWave, EnGenius, Moxa, Synology, Linksys, Cisco, Tenda, NETIS, TOTOLink, Yealink, Edimax, Grandstream, Escene, HikVision, а також пасивне мережеве обладнання та кабель Digitus, RF Elements, Світ антен, NETS, OK-Net, Premium Line, джерела безперебійного живлення Eaton, APC, FSP.

В наявності все необхідне для побудови мереж абсолютно будь-якої складності, від найпростішої в кімнаті або квартирі до мережі для великого офісного центру або цілого підприємства. Компетентні менеджери київського web-магазину Network Tools готові проконсультувати з питань підбору wi-fi та мережевого обладнання, а також зможуть дати рекомендації щодо побудови мереж, оскільки є найбільш досвідченими у Києві фахівцями з питань мережевого та wi-fi обладнання.

Зараз в офісі в Києві інтернет-магазин Network Tools підтримує на складі один із найбільших асортиментів в Україні високотехнологічного обладнання: wi-fi маршрутизатори (роутери, інтернет-шлюзи), комутатори, точки доступу та антени, різні адаптери, модеми, VoIP обладнання, медіаконвертори і багато іншого. З питання, що і який купити маршрутизатор (роутер), точку доступу, комутатор (свіч), dsl-модем або ip-телефон, камеру або мережевий адаптер, наш web-магазин Network Tools надасть розгорнуту та професійну відповідь.